Foto galeri/ Dasma VIP që ‘tronditi’ Tiranën

Foto galeri/ Dasma VIP që ‘tronditi’ Tiranën

902
0

Qindra të ftuar, dasëm me disa akte, fishekzjarre të shumta, shoë në qytet dhe mbi të gjitha “Pallati i Kongreseve” në shërbim të tij. Kjo ka qenë dasma e djalit të pronarit të Ora Neës, Ylli Ndroqi. Redoni ka vënë kurorë me vajzën rumune, Miriamin.

Më poshtë disa foto nga dasma me të cilën Ylli Ndrqi me sa duket kërkon të hyjë në histori për të tilla raste…