FOTO/ Ermal Mamaqi, 2 muaj pas aksidentit rikthehet në ‘rrethin e vdekjes’

FOTO/ Ermal Mamaqi, 2 muaj pas aksidentit rikthehet në ‘rrethin e vdekjes’

480
0

ermal-mamaqi-te-rrethi-i-vdekjes

Rreth dy muaj më parë aktori i humorit Ermal Mamaqi u përfshi në një aksident të rrezikshëm në Ferizaj të Kosovës.

Rrethi i pandriçuar që për pak i mori jetën aktorit të njohur, tashmë nuk quhet më ‘rrethi i vdekjes’.

Ermali dy muaj pas aksidentit i është rikthyer këtij rrethrrotullimi dhe duket që ai është pajisur me shigjeta që të tregojnë drejtimin nga të shkosh.

“Nëse këto shenja do ishin bërë më parë në këtë rrethrrotullim, do ishin kursyer shumë aksidente dhe jetë njerëzish…

Sidoqoftë,më mirë vonë se kurrë. Tashmë ky nuk është më “rrethi i vdekjes”, shkruan Ermali në Instagram.