FOTO/ Erik Lloshi, pushimet e ëmbla me të dashurën

FOTO/ Erik Lloshi, pushimet e ëmbla me të dashurën

528
0

Këngëtari Erik Lloshi duket se po kalon disa ditë të ëmbla në plazh në shoqërinë e të dashurës së tij.

Ai ka postuar një foto në rrjete sociale ku ata duken më të dashuruar se kurrë dhe mjaft pranë njëri-tjetrit.

Erik-Lloshi-me-te-dashuren-e-tij-Jola-Progri