Foto: Enca e bëri 20 herë…, pa mbushur 20 vjeç

Foto: Enca e bëri 20 herë…, pa mbushur 20 vjeç

2697
0

Kënga që dikur këndohej për të gënjyer veten se pas të 20-ave do kishe më shumë liri, nuk vlen në rastin e këngëtares Enca Haxhia, pasi jeta e ka “thërritur” me kohë…

Video që numërojnë miliona shikime në “YouTube”, ndjekës të panumërt në “IG” dhe koncerte me “babi” Noizyn nëpër diasporë, duket se e “tërbuan” Encën, të mësojë nga bota me sy, e të bëhet njësh me këngëtaret provokuese të “MTV”-së.

Më së shumti e krahasuar me Nicki Minaj, për shkak të formave topolake, Enca Haxhia, për këdo që mund të mos e kishte menduar, është mbushi plot 20 vjeç.

Këto janë 20 fotot që na kanë lënë me gojë hapur, kur mendon moshën delikate, imazhin bashkë me mesazhin që këngëtarja Enca Haxhia, ka përcjellë tek adoleshentët shqiptarë.