FOTO/ Dy 19-vjeçaret e famshme, poza provokues në jaht

FOTO/ Dy 19-vjeçaret e famshme, poza provokues në jaht

592
0

Ato janë vetëm 19 vjeç por njëkohësisht dy nga modelet më të kërkuara në botë.

Hailey Baldëin dhe Bella Hadid, mike të ngushta, kanë treguar se sa të afërta janë me njëra tjetrën gjatë pushimeve në Karaibe teksa kanë festuar ditëlindjen e Kylie Jenner.

Bella, e veshur me bikini, është fotografuar duke zgjatur dorën te të pasmet e Hailey teksa ajo pozonte në jahtin në Turks dhe Caicos.