FOTO/ Dua Lipa prezanton kopertinën e albumit të saj

FOTO/ Dua Lipa prezanton kopertinën e albumit të saj

343
0

Këngëtarja Dua Lipa përmes një postimi në Instagram ka prezantuar kopertinën e albumit të saj të parë, i cili do të bublikohet në shkurt të vitit të ardhshëm.

“Jam shumë e emocionuar që po ndaj me ju kopertinën e albumit tim dhe ju falënderoj që keni qenë të durueshëm me mua dhe që më keni mbështetur. Arsyeja pse e kam titulluar me emrin tim është se ky album jam unë. Prezanton atë që jam si person dhe si një artiste”, ka shkruar ajo në prezantimin e kopertines së albumit.

Krijuesja e hitit “Hotter than hell” gjithashtu ka bërë të ditur se të premten do të publikojë këngën e re “Bloë your Mind”.

20160824132220184646-1