FOTO/ Ditëlindja veçantë e Madonna-s

FOTO/ Ditëlindja veçantë e Madonna-s

493
0

Kjo ishte një ditëlindje e veçantë për Madonna-n.

Ajo kishte zgjedhur mënyrën më të mirë për të festuar këtë ditë, me fëmijët e saj në Kubë.

Ylli i muzikës pop ka ndarë fotot me djalin e saj dhjetë-vjeçar, David dhe vajzën 19 vjeçare Lourdes në Instagram të enjten.

Në forton ku shfaqet më vajzën e saj, nëna e katër fëmijëve ka shkruar: “Mi Preciosa! Mi Amore! Siempre!

Pastaj e pasoi një foto me djalin e saj, duke shprehur admirimin për disa vepra arti kubane.

Gjatë udhëtimit të saj Madonna gjithashtu është ka ndarë edhe një imazh ku shfaqet mjaft e lumtur në restorantin La Guarida në Havanna.

Shperndaje