FOTO/ Dhurata që i lumturoi ditën Sara Hoxhës

FOTO/ Dhurata që i lumturoi ditën Sara Hoxhës

417
0

Sara Hoxha është në pritje të ëmbël të të një djali me të fejuarin e saj, prezantuesin Ledion Liço. Padyshim e gjithë vëmendja dhe milkimet janë të gjitha për të.

Në këtë foto të postuar në SnapChat nga motra e saj Lori Hoxha shohim se Sara sapo ka marrë një dhuratë mjaft të bukur. Më e lumtur se kurrë ajo mban në gisht një unazë,e cila është dhuratë nga motra e saj Lori.

sdsdsdsdsdsd_1471599751-5819712