FOTO/ Dhurata që Ezel i bëri bashkëshortes për ditëlindje

FOTO/ Dhurata që Ezel i bëri bashkëshortes për ditëlindje

447
0

Bashkëshortja e aktorit të famshëm turk Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal festoi dje 29 vjetorin e lindjes së saj, shkruan Syri.net

Këtë ditëlindje aktorja dhe modelja e njohur turke e ka pritur mes miqve të saj më të afërt dhe partnerit të saj.

Por më shumë se fetsa dhe detajet e asaj mbrëmje, vëmendje të veçantë ka marrë dhurata që Kenan i ka bërë bashkëshortes së tij.

Aktorja ka treguar gjithmonë se është shumë e lidhur pas kafshëve shtëpike, dhe për këtë arsye ylli 38 vjeçar i ka dhuruar asaj një qenush i cili mësohet se ka kushtuar 3 mijë euro.

Gjithashtu 29 vjeçarja anëtarin e ri të familjes së saj e ka prezantuar edhe me fansat në rrjetet sociale.

Screenshot_6-22

 

Shperndaje