FOTO/ Dafina Zeqiri del me ‘sutjena’ në skenë

FOTO/ Dafina Zeqiri del me ‘sutjena’ në skenë

1092
0

Dafina-Zeqiri-vetem-me-sutjena

Pas pushimeve në plazhet greke, për këngëtaren shqiptare duket se ka filluar sezoni i ri i koncerteve.

Dafina Zeqiri mund të konsiderohet si një këngëtaret që mahnitë me pamjen në skenat e koncerteve.

Edhe kësaj here Dafina e shohim të veshur me këto sutjenat dhe xhinse, teksa ka performuar në një club nate.