FOTO/ Bebe Rexha në shtrat me një homoseksual

FOTO/ Bebe Rexha në shtrat me një homoseksual

619
0

14341694_10157436969720015_1541064660_n

Bebe Rexha përmes disa videove dhe fotografive të postuara në Snapchat, pothuajse gjithmonë shihet që afër vetes e ka një djalosh, i cili e shoqëron nëpër të gjitha organizime ku ajo shkon.

Por, mbrëmë ajo e ka postuar një video, ku shihet e shtrirë në shtrat me të njëjtin person, duke thënë: “Unë çdo natë jam e shoqëruar nga një mashkull në shtrat. Por fatkeqësisht mashkulli në fjalë është homoseksual”, tha këngëtarja duke qeshur.