FOTO/ Aspak e hijshme, Vesa Luma fotografon “zogun” zhveshur…

FOTO/ Aspak e hijshme, Vesa Luma fotografon “zogun” zhveshur…

558
0

Vesa Luma muaj më parë u bë nënë për herë të parë.

Ndonëse shtatzënia kishte ndikuar që kjo këngëtare të shtojë peshë, tashme duket se është rikthyer në gjendjen e mëhershme.

Në profilin e saj në Instagram ajo ka postuar një foto të “nxehtë”, ku me fokus kryesor ka nxjerrë gjoksin dhe “zogun” e saj, shkruan Indeksonline.

“Më në fund”, ka shkruar ajo përbri fotos.

Vesa-Luma-zogu