Foto/ Arbana Osmani bën ndryshimin drastik në pamje

Foto/ Arbana Osmani bën ndryshimin drastik në pamje

677
0

Moderatorja Arbana Osmani gjithmonë ka rënë në sy për thjeshtësinë dhe origjinalitetin.

Së fundmi, ajo ka vendosur të ndryshoje look, por sërish pa ekzagjerime duke u dukur shumë bukur.

Arbana ka errësuar ngjyrën e flokëve dhe për më tepër i ka zgjatur ato e më pas ka publikuar disa foto në Instastory.