FOTO/ Albani dhe Miriami nisin pushimet me vajzën e tyre

FOTO/ Albani dhe Miriami nisin pushimet me vajzën e tyre

398
0

 

Për çiftin Alban Skënderaj dhe Miriam Cani duket se ka ardhur koha për t’u relaksuar dhe qetësuar.

E në fakt diçka të tillë e dëshmon fotoja më e fundit e publikuar nga Cani ku shfaqet së bashku me vajzën Ameli dhe bashkëshortin Alban Skënderaj.

Ata duken më të lumtur se kurrë ndërkohë që këto janë pushimet e para me vogëlushen e tyre.

miriam-cani_1471683254-3797254