FOTO +18/ Pornostarja i heq të gjitha për shqiptarët

FOTO +18/ Pornostarja i heq të gjitha për shqiptarët

485
0

Alby Rydes është ndër pornostaret më aktive në rrjetin social Instagram.

Aktorja e filmave për të rritur me prejardhje shqiptare, asnjëherë nuk heziton të ndajë fotot mjaft provokative për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka postuar një foto shumë transparente ku pjesët intime shihen pothuajse 99%.

Alby Rydes në shumicën e fotografive që poston përdorë edhe detaje të rëndësishme që e bëjnë të tregoj dhe të ndihet krenare për prejardhjen që ka, në këtë rast ajo në dorë mbanë Iphone të cilin e ka mbuluar me flamurin Kuq e Zi dhe me të cilin është bërë edhe kjo fotografi.

pp_1471952884-4555307