FOTO +18/ Motra e Rita Orës fotografohet topless

FOTO +18/ Motra e Rita Orës fotografohet topless

432
0

Rita Ora njihet për trupin seksi që ka dhe herë pas here publikon fotografi provokuese në rrjetet sociale.

Por, kësaj radhe protagoniste e një imazhi të nxehtë është motra e këngëtares shqiptare, Elena.

Kjo e fundit ‘aksidentalisht’ zbulon gjoksin teksa gjendet në një jaht me Ritën.

Shikoni imazhin e nxehtë të dy shqiptareve të famshme.

2-286