Fitues nëpër festivale me këngë të kopjuara Top3

Fitues nëpër festivale me këngë të kopjuara Top3

436
0

Besojmë se të gjithë i mbani mend  këngët të cilat dikur kanë qenë hite dhe aq të dashura për ne.

Na ra si bombë kur morëm vesh se këto këngë kanë qenë të kopjuara dhe mbi të gjitha kanë fituar edhe çmime prestigjoze.

3. Çiljeta – Vetëm ti

Çili bëri bujë të madhe në atë kohë me këngën e saj “Vetëm ti” dhe madje është vlerësuar edhe me çmim.

2. Jonida Maliqi dhe Tuna – Forca e Femrës

A video posted by Shpifsirat (@shpifsirat) on

Dyshja e artisteve patën shumë sukses me hitin “Forca e femrës” dhe u vlerësuan me çmim prestigjoz në Top Fest. E kujt ja merrte mendja se kjo ishte një këngë e kopjuar nga këngëtarja maqedonse Kaliopi.

1.Stine & Abi- Lady

Stine ishte fituesi i pare i Top Fest dhe njerëzit dikur vdisnin për këngën “Lady”. Për të mos thënë që ka akoma që e kanë shumë qejf këtë këngë. Na vjen keq t’ju zhgënjejmë por është e kopjuar!