E fiksuar pas shqiptarëve, MISS SERBIA bën veprimin e papritur ndaj NOIZYT,...

E fiksuar pas shqiptarëve, MISS SERBIA bën veprimin e papritur ndaj NOIZYT, i shkon në…

537
0


Ajo u bë e famshme pasi disa muaj më parë bëri shqiponjën, duke provokuar jo pak me veprimin e saj. Por duket se fiksimi i miss Serbisë me Shqipërinë dhe shqiptarët nuk mbaroi me aq. Irina Jovanka është parë së fundmi në të njëjtin club me reperin e famshëm Noizy.

Ajo ka postuar një video ndërsa shfaqet së bashku me Noizyn, të dy duke buzëqeshur dhe mjaft të lumtur. Ata të duket qartë që i lidh një miqësi e mirë me njëri tjetrin, pasi nga videoja duket që janë të afërt.

Nëse do të shohim instagramin e Irinës vënë re se fotot dhe videot ku ajo bën shqiponjën vazhdojnë të jenë aty, çka dëshmon edhe një herë dashurinë që ka për vendin tonë.