Fatos Klosi: Zgjedhjet lokale do mbahen në tetor, kanë rënë dakord

Fatos Klosi: Zgjedhjet lokale do mbahen në tetor, kanë rënë dakord

393
0

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në emsionin “360 Gradë” në RTV Ora deklaroi se zgjedhjet lokale të përcaktuara për t’u mbajtur në 30 qershor do të mbahen në tetor.

Klosi: Zgjedhjet do të bëhen në tetor, kanë rënë dakord. Zgjedhjet lokale, të Kuvendit mbase janë vitin tjetër.

Zheji: Prit se kemi lajm, zgjedhjet bëhen në tetor, informacion nga Fatos Klosi.

Klosi: Do bëhen në tetor dhe kanë rënë dakord. Ne gjithmonë kemi “ngrënë” me njëri-tjetrin dhe pastaj kemi dalë bllof se të tjerë vendosin dhe ne bëjmë debate, mundohemi të arsyetojmë. /