Fansi i propozon martesë, kështu reagon Tayna

Fansi i propozon martesë, kështu reagon Tayna

412
0

Një fans e ka bërë veprimin e papritur në koncertin e Taynës. Teksa Tayna po performonte në skenë, dikush nga fansat e ka filmuar atë dhe i ka kërkuar martesë. “Tayna, a martohesh me mua?”, ka shkruar ai mbi video, ndërsa reperja e ka publikuar këtë video në llogarinë e saj në Instagram.

Image