Fansat tallin Nora Istrefin: Të janë bërë mustaqet si… (Foto)

Fansat tallin Nora Istrefin: Të janë bërë mustaqet si… (Foto)

431
0

Nora-Istrefi-sexy3-933x445

Nora Istrefi prej disa ditësh është larguar nga angazhimet e saj mE koncerte për ti dhuruar vetës dhe vogëlushes së saj disa ditë relaksi.

Si gjithmonë aktive në rrjetet sociale edhe në këto ditë këngëtarja na mbanë të informuar për momentet e saj të veçanta në këto pushime, përmes postimesh në Instagram.

Në postimin e fundit ku ajo shfaqet së bashku me mikeshën e saj, Nora duket mjaft në formë, por fansat e saj kanë bërë një ‘lumë’ komentesh negative në këtë foto, për shkak se ajo shfaqet e padepiluar në fytyrë.

Screenshot_1