Famlija Beckham me vile faraoni, paguan 25 mijë dollarë në muaj

Famlija Beckham me vile faraoni, paguan 25 mijë dollarë në muaj

338
0

Familja Beckham ka marrë një super vilë me qira në Beverly Hills për 25,000 dollarë muaji.

Shtëpia e re 11,200 metra katrore, e cila u ndërtua në vitin 2014, përmban mure xhami moderne, dysheme mermeri, orendi elegante, pamje mahnitëse të qytetit, gjashtë dhoma gjumi, nëntë banjo dhe një pishinë gjigante.