“Familja mbi gjithçka”, Granit Xhaka dhe Leonita zbulojnë portretin e ëmbël të...

“Familja mbi gjithçka”, Granit Xhaka dhe Leonita zbulojnë portretin e ëmbël të vajzës (foto)

399
0

 

 

Granit Xhaka u bë për herë të parë baba rreth dy muaj më parë.

 

Bashkëshortja e tij Leonita solli në jetë vogëlushen e pagëzuar me emrin Ayana.

 

Dhe për herë të parë, çifti publikoi një foto të portretit të vajzës së tyre.

 

“Familja mbi gjithçka,”- shkruajtën Graniti dhe Leonita në fotot e publikuara.

 

Ndërkaq futbollisti i bëri edhe një dedikim emocionues bashkëshortes: “Falemiderit që je nëna më e mirë që do mund të doja për Ayanan.”