“Eskobari” në kërkim, por shikoni se çfarë bëhet në kompleksin e tij...

“Eskobari” në kërkim, por shikoni se çfarë bëhet në kompleksin e tij në Sarandë (FOTO)

1605
0

Screen-Shot-2016-08-10-at-19.35.54-770x470

Klement Balili ose i njohur ndryshe si “Eskobari i Ballkanit” është i shpallur në kërkim prej kohësh për trafik ndërkombëtar lëndësh narkotike. Partia Demokratike në deklaratat e saj është shprehur se ai ndodhet në Sarandë ku po bën pushimet i qetë.

Por, mesa duket të rinjve nuk iu intereson fare kjo gjë, ata vazhdojnë të bëjnë qejf në kompleksin e Balilit në Sarandë. Atje ka qenë sot Noizy dhe mesa duket një festë me shkumë e ka ndezur më shumë festën.

Balili vazhdon të jetë në kërkim, por bizneset e tij po lulëzojnë më së miri./shqiperiaime.al