Është kaq me fat!! Aktorja e njohur turke merr surprizën më romantike...

Është kaq me fat!! Aktorja e njohur turke merr surprizën më romantike nga mashkulli shqiptar më seksi në Turqi [FOTO]

548
0

Can Yaman dhe Demet Ozdemir janë dy aktorët më të komëntuar në Turqi, jo vetëm për serialin ku luajtën bashkë por edhe të thashethemeve që janë të lidhur.

Këto thashetheme u shtuan dhe më shumë kur aktorja Demet u nda nga i dashuri i saj arsyeja u tha se ishte aktori me origjinë shqiptare.

Dyshja gjithmonë e kanë mohuar lajmin dukë thënë se ata janë thjesht shokë.

Por së fundmi Can Yaman i ka bërë suprizën më të bukur aktores me rastin editëlindjës.

Ditën kur aktorja kishte ditëlindjen para shtëpise saj ka ndaluar një kamion i mbushur me trëndafila.

Aktorja ka mbetur e mahnitur nga kjo suprizë dhe e ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Ajo nuk ka treguar se kush ja ka bërë këtë suprizë por mediat turke kanë shkruar se supriza është përgatitur nga Can Yaman.

Aktorja festoi ditëlindjen me të afërmit e saj nën fishekzjarre dhe mori dhurata dhe urime nga shumë miq të saj.

demettt.jpg