Ermonela Jaho kthehet në Shqipëri dhe prezanton bashkëshortin: Të gjithë kemi një...

Ermonela Jaho kthehet në Shqipëri dhe prezanton bashkëshortin: Të gjithë kemi një vend… (FOTO)

566
0

Sopranoja Ermonela Jaho mund të cilësohet pa frikë si një nga krenaritë e trojeve shqiptare.

Screenshot_7.png

Suksesi dhe fama e saj rriten çdo ditë e më shumë. Mirëpo, sopranoja ka vendosur të ndalet dhe ka nisur pushimet. Ajo ka zgjedhur vendin e saj për tu relaksuar.

Screenshot_8.png

Ermonela ka vizituar vendet më të bukura të Shqipërisë dhe disa prej fotove i ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Screenshot_6.png

Në këtë mënyrë ka prezantuar edhe shoqëruesin e saj, i cili është bashkëshorti që jo rrallëherë shfaqet në publikë. ‘Të gjithë kemi një vend ku mund të marrim diçka që asnjë vend tjetër s’mund të na e japë…Shtëpi’, shkruan sopranoja krahas fotove.

Screenshot_9.png