Ermali në dhomë me Bleonën në 3 të mëngjesit, këngëtares i dalin...

Ermali në dhomë me Bleonën në 3 të mëngjesit, këngëtares i dalin të gjitha (Video)

1420
0

w5_1475353536-1698902

Këngëtarja Bleona Qerreti ka qenë e ftuar mbrëmjen e së shtunës në emisionin “Xing me Ermalin” në tv Klan, ku u shfaq një surprizë që i është bërë këngëtares në hotel.

Në klipin që do të shihni më poshtë, shihet Mamaqi dhe banda muzikore që ia behin papritur në dhomën ku po ble Bleona në Tiranë. është ora 03:00 dhe shihni se çfarë ndodh. Ndër të tjera këngëtarja ka ekspozuar gjoksin dhe jo vetëm…/Opinion.al/