Ermal Fejzullahu dhe Samanta Karavella publikojnë “Faj”

Ermal Fejzullahu dhe Samanta Karavella publikojnë “Faj”

437
0

Ermal Fejzullahu dhe Samanta Karavella kanë paralajmëruar një këngë të përbashkët kohë më parë. E ky projekt tashmë është publikuar dhe mbanë titullin “Faj”. Kësaj kënge, Ermali dhe Samanta ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, kurse e këndojnë me vokal të veçantë. Videon e ka punuar MaxProduction në Tiranë, ndërsa për tekstin është përkujdesur Filloreta Raçi-Fifi.