Erjona bashkëshortja seksi e Blerim Xhemailit pozon për “GQ” në Itali (Foto)

Erjona bashkëshortja seksi e Blerim Xhemailit pozon për “GQ” në Itali (Foto)

636
0

Blerim Xhemaili, futbollisti i njohur nga Gostivari i cili aktualisht luan për “Bolognan” në Zvicër, është shumë i pëlqyer nga adhuruesit e futbollit, por mesa duket jo më pak vëmendje ka filluar të marrë edhe bashkëshortja e tij.

Erjona Xhemaili është modelja e njohur shqiptare, njëherit edhe bashkëshortja e futbollistit e cila së fundmi ka pozuar për revistën e njohur italiane “GQ”.

Ajo është shfaqur tejet provokuese dhe seksi me bikini, gjersa revista prestigjjoze i ka kushtuar disa fjalë modeles shqiptare.

Çifti kanë disa vite që janë martuar dhe së bashku kanë një djalë të pagëzuar me emrin Luan./Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BLQjL0GBcVH/

https://www.instagram.com/p/BLQjBPvhlm5/

https://www.instagram.com/p/BLQiuHPBU0h/