Erik Lloshi i jep fund beqarisë; dasmë këtë të shtunë!

Erik Lloshi i jep fund beqarisë; dasmë këtë të shtunë!

987
0

Pas rreth dy vitesh fejesë, këngëtari Erik Lloshi dhe partnerja e tij Romina do t’i japin fund beqarisë këtë të shtunë më 17 gusht! Çifti do të kurorëzojë historinë e tyre të dashurisë nëpërmjet një ceremonia me dhjera të ftuar, që do të zhvillohet në një prej restoranteve në periferi të Tiranës. Ditën e tyre të madhe dyshja ja ka besuar këngëtares Aurela Gaçe, e cila do të jetë artistja që do të argëtojë të ftuarit në dasmës.

Image

 

Sa i përket karrierës Eriku aktualisht është impanjuar me spektaklin “Maratona e Këngës”, e mesa duket pushimet apo Muaji i Mjaltit për çifti do të bëhet pas përfundimit të maratonës.