Erik Fullani ‘braktis’ vajzën e Majlinda Bregut për 16-vjeçaren, momentet intime në...

Erik Fullani ‘braktis’ vajzën e Majlinda Bregut për 16-vjeçaren, momentet intime në Dhërmi

953
0

Erik Fullani është fotografuar duke puthur një vajzë tjetër. JOQ shkruan se djali i Ardian Fullanit nuk është më në një lidhje me vajzën e Majlina Bregut, Kejdën por ka dikë tjetër në krah.

Në foton e publikuar, Eriku shihet buzë detit në Dhërmi, teksa puthet me një vajzë brune.

Foto e publikuar nga JOQ

Burime për JOQ, shkruajnë se vajza në foto është 16 vjeçe dhe ka disa kohë që frekuenton me djalin e ish-guvernatorit.

Vetëm pak koëh më parë, Kejda publikoi foton e një çifti në altra dhe u aludua në media se bukuroshja po ëndërronte një martesë me Erikun.

Mesa duket gjërat mes tyre kanë marrë një kthesë të papritur.