Eni Koçi vazhdon pushimet e nxehta me Genc Prelvukajn në Tajlandë

Eni Koçi vazhdon pushimet e nxehta me Genc Prelvukajn në Tajlandë

469
0

Ka disa ditë që këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ndodhen në Tajlandë. Dy këngëtarët e njohur, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë zgjedhur të ikin nga temperaturat minus për t’u ‘zhvendosur’ në Tajlandë për të pushuar. Nga atje dyshja kanë publikuar edhe fotografi të ndryshme në të cilat duken tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit. Bazuar në disa postime që Eni i ka bërë së fundmi ata duket se po vazhdojnë ende pushimet atje. Në fotot e postuara këngëtarja shqiptare dukej seksi e veshur me bikini ngjyrë portokalli ndërsa vinte në pah gjoksin dhe këmbët e gjata. Pra, ata tashmë nuk po e mbajnë të fshehtë më lidhjen e tyre.