Eni Koçi nuk e fsheh më dashurinë

Eni Koçi nuk e fsheh më dashurinë

447
0

eni-koci_1473330904-1347922

Ajo nuk ka preferuar kurrë të shprehet për jetën e saj sentimentale, madje edhe ka mohuar shpesh të ketë një të dashur. Por mesa duket pushimet në Greqi kanë bërë që këngëtarja Eni Koçi të ndërrojë mendje dhe të bëhet romantike përmes një dedikimi. Ajo ka postuar një foto në Instagram ku ka imituar pozën e famshme “Më ndiq” dhe poshtë fotos ka shkruar: “Po. Ai më do. Plot me dashuri nuk do ndahemi,”-shkruan Eni. Cili të jetë djali që i ka rrëmbyer zemrën këngëtares bukuroshe?

Shperndaje