Encës i ‘shpërtheu’ gjoksi bombastik, ja si duket tani (Foto)

Encës i ‘shpërtheu’ gjoksi bombastik, ja si duket tani (Foto)

3078
0

Njihet si këngëtare me trupin më seksi.

E shpesh në fotografitë që i poston  vërehet gjoksi i saj bombastik. Por, Enca Haxhia në fakt nuk duket e tillë në realitet, shkruan Gazeta Express.

Kjo se, ai gjoksi i madh duket sikur i është shpërthyer dhe më nuk e ka të tillë. Se si mashtron ajo që njihet si ‘kampionja e fotoshopit’ gjykojeni ju vet! /Gazeta Express/

14017960-2100646493494174-773461156-n_1471705069-7353808