Enca reagon ashpër për phototoshopin: Jeni të dëshpëruar dhe shumë budallenjë (Foto)

Enca reagon ashpër për phototoshopin: Jeni të dëshpëruar dhe shumë budallenjë (Foto)

406
0
enca-h_1468330817-6730094Ajo akuzohet vazhdimisht se përdor shumë photoshopin për të ‘zvogëluar’ kilet e tepërta.
 Por këngëtarja Enca Haxhia nuk e ka pranuar kurrë këtë gjë dhe thotë se edhe nëse do ta takojnë nga afër, do ta akuzojnë përsëri së ajo përdor photoshop.

Në Snapchat këngëtarja ju është përgjigjur ashpër akuzave sipas saj të padrejta që bëhen nga budallenjtë dhe të dëshpëruarit.

“Jam shumë e mirë. Mos flisni broçkulla për mua. Unë postoj të njëjtat foto dhe video në të gjitha rrjetet sociale. Nëse vetë jeni të shëmtuar dhe të dëshpëruar, nuk kanë pse të gjithë të jenë si ju. Budallallëqet tuaja nuk më kanë bërë më pak të suksesshme apo më pak të bukur, thjesht më kanë bërë t’ju shaj nga nënat!”, shkroi ajo në Snapchat.