Enca publikon një foto që ju asnjëherë nuk e kishit bërë një...

Enca publikon një foto që ju asnjëherë nuk e kishit bërë një gjë të tillë (Foto)

554
0

eee

Jemi mësuar ta shohim gjysmë të zhveshur, duke e treguar çdo herë gjoksin dhe sigurisht fansat duan ta shohin Encën se si është në realitet.

Ajo ka vendosur të ndajë pak privatësi me ndjekësit e saj në rrjetin social Snapchat dhe këtë herë ka sjellë fotografinë e saj të pasaportës, shkruan lajmi.net.

Fotoja e pasaportës është pika më e dobët e pothuajse secilit njeri, mirëpo Enca nuk e ka pasur problem ta publikoi.

Kujtojmë se këngëtarja është kritikuar shpesh për ndërhyrje kirurgjike e përdorim të photoshopit, e kjo ndoshta ka qenë mënyra më e mirë me të cilën e ka dëshmuar një gjë të tillë.

deee