Emily Ratajkowski zgjedh plazhet e Mesdheut për pushime (FOTO)

Emily Ratajkowski zgjedh plazhet e Mesdheut për pushime (FOTO)

565
0

378D6ADF00000578-0-image-a-29_1472060353869

Shtatori e ka gjetur nën rrezet mesdhetare të diellit dhe plot krenari për linjat e saj. Emily Ratajkowski nuk zhgënjen asnjëherë, sidomos fansat e vet nëpër rrjetet sociale.

Modelja publikoi të tjera shkrepje nga pushimet në ishullin e Santorinit në Greqi, ku tregon anën më të fortë të linjave të veta prej supermodeleje.

25-vjeçarja postoi një foto teksa po sodiste pamjet magjepsëse të ujërave të Egjeut, pamje që pak fansave të saj u ka hyrë në sy, pasi vëmendjen, të paktën nëpër komentet e bëra në profilin në Instagram të modeles janë komplimente për linjat e saj.