Emily provokon sërish, super seksi me bikini!

Emily provokon sërish, super seksi me bikini!

382
0

14374378_1340783015955459_7322714588783312896_n

Asnjëherë nuk ndalon me pozat e saj provokuese! Duke treguar format e saj të mrekullueshme pothuaj çdo ditë, Emily Ratajkowski ka arritur t’ia marrë vëmendjen mediave, në çdo foto që poston.

Në disa foto të publikuara në profilin e saj në Instagram ajo është shfaqur vetëm në bikini, ku ka treguar gjoksin e saj shpërthyese dhe vithet e saj tejet seksi.Shkruan Gazeta Blic.

Shperndaje