Elvana ‘thyhet’ pranë Ermalit, tregon të pasmet

Elvana ‘thyhet’ pranë Ermalit, tregon të pasmet

425
0

Ka lansuar albumin e ri me këngë live.  E ky album i këngëtares Elvana Gjata po i ecën mjaft mirë këngëtares. Elvana sonte ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është përkrah Ermal Mamaqit dhe kishte veshur një fustan të zi elegant. Por, pozicioni si Elvana ishte vendosur, dukej mjaft provokuese dhe i kishte nxjerrë të  pasmet që i dukeshin mjaft bombastike.