Elvana Gjata e lagur dhe seksi (Foto)

Elvana Gjata e lagur dhe seksi (Foto)

850
0

Këngëtarja Elvana Gjata duket se i është rikthyer pozave seksi.

Ajo ka postuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet me kokë të lagur dhe mjaft provokuese. Ende nuk dihet se kur do të publikohet klipi më i ri i këngëtares./Gazeta Express/

Shperndaje