Elvana Gjata bën një postim të çuditshëm, ja çfarë fshihet pas tij

Elvana Gjata bën një postim të çuditshëm, ja çfarë fshihet pas tij

449
0

ee9ab49d64931bc3389847427e1efaa6_LPas lajmeve të ditëve të fundit për një shtatzëni të këngëtares Elvana Gjata, ajo vetë reagon, por për diçka tjetër.

Pasi postoi në Instagram një foto të çuditshme me ngjyrë vjollcë, të njëjtën gjë bënë edhe disa nga bashkëpunëtorët e saj, ndër të cilët edhe Capital T, shkruan InTv. Pra ky postim i referohej bashkëpunimit me këtë të fundit. Elvana dhe Capital T shumë shpejt do të sjellin  bashkëpunim e tyre të realizuar një vit më parë nga Flori Mumajesi. Kjo këngëeuml; ishte parashikuar të publikohej para sezonit të verës por u anullua. Me siguri edhe ky bashkëpunim do të jetë hiti i radhës i këngëtares pas këngës “Njësoj”. 

Shperndaje