Elvana elegante me të kuqe konfirmon edhe një herë për shtatëzaninë

Elvana elegante me të kuqe konfirmon edhe një herë për shtatëzaninë

2048
0

screenshot-1_1471714211-9985536

Këngëtarja Elvana Gjata, e cila u përfol në media për një shtatëzani të mundshme, por që shumë shpejt u hodh poshtë si lajm nga menaxheri i saj, ka zgjedhur që në fundjavë të vishet me ngjyra të kuqe.

Në këtë foto të publikuar në rrjetet sociale, Elvana duket mjaft elegante me një kostum të kuq dhe me sandale me ngjyra, duke iu përshtatur mjaft mirë stinës së nxehtë të verës.

Por nga sa mund edhe të dallohet qartë, Elvana shfaqet në formë të mirë fizike duke konfirmuar edhe një herë se nuk është shtatzënë. Ajo pritet që të lançojë së fundi edhe bashkëpunimin me Capital T.