Eliza Dushku pozon vetëm në të brendshme (Foto)

Eliza Dushku pozon vetëm në të brendshme (Foto)

722
0

Kur të gjitha po postojnë foto në bikini, duke i kaluar pushimet në plazh, Eliza Dushku ka zgjedhur të provokoj ndryshe.

Ajo në rrjete sociale e ka postuar një foto ku shihet vetëm nëtë brendshme, shkruan lajmi.net

Ngjyra e zezë e tyre ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve, pasi aktorja po duket shumë seksi dhe linjat e saj trupore janë po aq tëreqëse.

Në foton e postuar ajo ka marrë pëlqime e komente të ndyrshme pozitive nga fansat.

Kjo nuk është hera e parë që ajo ka provokuar./lajmi.net

https://www.instagram.com/p/BIlzCENhajs/

 

Shperndaje