Elhaida Dani merr vendimin e guximshëm, nuk do ta njihni me ndryshimin...

Elhaida Dani merr vendimin e guximshëm, nuk do ta njihni me ndryshimin drastik

521
0

Elhaida Dani u rikthye bujshëm në tregun muzikor me pjesëmarrjen në “Kënga Magjike” me këngën “E ngrirë” që u pëlqye shumë nga publiku dhe doli fituese e vendit të dytë. Këngëtarja po ashtu publikoi pak javë më parë versionin anglisht të këngës “E ngrirë” e më pas një këngë të re për Krishtlindje me titull “Sugar Wings”. Pas sukseseve në muzikë, sot Elhaida ka tërhequr vëmendjen me pamjen tërësisht të re. Këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet me flokë bjonde, të prera shkurt dhe me baluke. Elhaida ka marrë shumë komplimenta nga fansat shumica prej të cilëve i shkruajnë se i shkojnë shumë.

1
2
Shperndaje