Ekskluzive: Detaje nga kënga e re e Majk

Ekskluzive: Detaje nga kënga e re e Majk

819
0

majk-650x358

Majk ka lajmëruar se ka gati këngën më te re që po vjen së shpejti.

Pas hiteve të njëpasnjshme, është radha për një hit të ri nga reperi i Babastars.

Lajmi.net mëson se këtë herë Majk vjen me një këngë solo, ndërsa kënga është shumë ritmike, këngë për klube dhe flet, sigurisht, për femra.

Edhe videoklipi i realizuar nga Entermedia është gati dhe do të publikohet shumë shpejt./lajmi.net

coming soon #majk #babastars

A photo posted by MAJK / Kastriot Rexha (@majkaveli) on