Edi Reja në konferencë për shtyp, nxjerr listën e lojtarëve për EURO2020

Edi Reja në konferencë për shtyp, nxjerr listën e lojtarëve për EURO2020

405
0

Trajneri i Kombëtares, Edoardo Reja, në konferencë shtypi direkte, ka publikuar listën e të grumbulluarve për ndeshjet që skuadra jonë do të luajë me Islandën dhe Francës, të vlefshme për EURO2020, dy ndeshje shumë të rëndësishme për Kombëtaren tonë, e cila do tentojë të dalë me pikë nga këto sfida.

Lista e të grumbulluarve:

Portierë: Thomas Strakosha, Etrit Berisha dhe Alban Hoxha

Mbrojtës: Hysaj, Dermaku, Mihaj, Ismajli, Gjimshiti, Kumbulla, Veseli, Mavraj

Mesfushorë: Ramadani, Lenjani, Xhaka, Bare, Abrashi, Memushaj, Gjasulën, Qose

Sulmuesë: Uzuni, Bekim Balaj, Sokol Cikalleshi, Odise Roshi, Rei Manaj.