Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me historinë e Artës...

Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me historinë e Artës nga Vlora

426
0

Vjehrri i Artës gjatë një takimi të llogaridhënies i kishte kërkuar Ramës një vend pune për nusen e tij që ishte diplomuar për mësuesi. Arta tregon se prej 10 vitesh humbi bashkëshortin e saj dhe ka rritur dy fëmijët me shumë sakrfica dhe me të ardhura të ulta pasi nuk ishte e punësuar. Pas kërkesës së vjehrrit, Arta tashmë është punësuar në një kopësht privat dhe shprehet shumë e kënaqur. “Mirëmëngjes,dhe me rastin e Artës nga Vlora, ju uroj një fundjavë të qetë”, shkruan Rama bashkëngjitur videos.