Edhe një tjetër ndarje e papritur e yjeve (Foto)

Edhe një tjetër ndarje e papritur e yjeve (Foto)

435
0

lidhjet-dhe-ndarjet-1_1462953758-5770145 n_1474973523-6429149

Hollywood u shokua pak ditë më parë, pas ndarjes së Angelina Jolie dhe Brad Pitt.

Por, tashme është konfirmuar dhe një tjetër ndarje e bujshme. Dy aktorët e njohur Naomi Watts dhe Liev Schreiber kanë vendosur të ndahen.

Për momentin nuk dihen motivet e kësaj ndarje. Dy aktorët e njohur kanë luajtur në disa filma bashkë, më i fundit një vit më parë

Ata ishin të martuar prej 11 vitesh dhe kanë dy fëmijë së bashku. Vetëm një muaj më parë, ata u fotografuan të lumtur me dy fëmijët e tyre, dhe për këtë arsye ndarja erdhi e papritur.

Shperndaje