Edhe Linda Morina ju provokon me gjoks, e dridh para kamerës (Foto)

Edhe Linda Morina ju provokon me gjoks, e dridh para kamerës (Foto)

601
0

l_1473585892-7562065

Këngëtarja Linda Morina njihet shpeshherë për bëmat e saj në rrjetet sociale. Këtë herë këngëtarja ka marrë ‘guximin’ të bëhet ‘belly dancer’. Nën tingujt e një muzike ritmike, ajo i ka treguar ndjekësve të saj në Instagram se si e dredh belin dhe ajo. “Kur dridhem e shkund tokën si tërmet”, shkruan Linda përkrah videos.

kur dridhna e shkuni token si termet a kini ni naj dridhje ka shpija ju. se termeti u kan dhet ball hahah

A video posted by LINDA MORINA (Faqja Zyrtare) (@lindamorinaofficjal) on