E rëndë në Fier, dërgohet i vdekur në spital i burgosuri ...

E rëndë në Fier, dërgohet i vdekur në spital i burgosuri (EMRI)

424
0

 

Një 40-vjeçar nga burgu i Fierit është dërguar në spital i vdekur. Mësohet se trupi i 40-vjeçarit ka mbërritur në spital pa shenja jete. Viktima është Dritan Zeqiri dhe është dërguar në morgun e qytetit. Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së 40-vjeçarit, ndërsa kanë nisur hetimet dhe pritet të dalin rezultatet e ekspertizës mjeko-ligjore.

 

Ndërkaq, paraprakisht dyshohet se vdekja mudn të ketë ardhur si pasojë e çarjes së aortës abdominale.